Sparing z grupą popołudniową 2005

W dniu 09.05 chłopcy z grupy popołudniowej 2006 rozegrali mecz kontrolny z gr. Popołudniową 2005. Podzieliliśmy zespół na trzy drużyny każda zagrała 2x15minut. Moi zawodnicy już w pierwszym meczu zaskoczyli przeciwnika bardzo dobrą grą. Później spotkanie się wyrównało. Chłopcy spisali się całkiem nieźle ich gra fragmentami wyglądała bardzo dobrze , kilka ładnych kombinacyjnych akcji zakończone bramką oraz dobra gra w obronie. Były też słabsze momenty w naszej grze , czasem brakowało skupienia oraz wkradała się nerwowość w grze przez co popełnialiśmy proste błędy. Ogólnie jestem zadowolony z gry jaką pokazali nasi zawodnicy.

I drużyna:

Olaf Tobera , Adam Wieczorek , Oleg Zembrzowski , Szymon Januszek , Anthony Siwiec , Alan Mazur , Igor Skrzyniarz

II drużyna:

Jakub Śluzek , Marcel Gąsiorowski , Dawid Błachut , Mateusz Ściana , Wiktor Arczewski , Maciej Słowak , Bartosz Kijewicz

III drużyna:

Miłosz Sadlik , Adam Warecki , Krystian Kupis, Kacper Durlik , Alan Borowiecki , Malcol Miranda , Michał Barański

Wyniki :

Korona Gr. P. 2006 - Gr. P. Korona 2005 - 15 : 11

Korona I – Gr. P. Korona 2005 ( 7:0 , 1:4)

Wieczorek -3 , Mazur-3, Skrzyniarz , Januszek ,

Korona II – Gr. P . Korona 2005 (0:2 , 3:0)

Ściana-2, Arczewski