Autor:

Seball

Utworzono:

04.12.2014

10’ po rzucie rożnym najpierw Sumiński broni strzał głową a potem po dobitce piłka uderza w poprzeczkę!

17’ nasz bramkarz broni silny strzał z rzutu wolnego z 25m

20’ w polu karnym zostaje podcięty Łabuza i sędzia dyktuje jedenastkę, Pać strzela jednak fatalnie, lekko i wprost w bramkarza

23’ 1:0, po wrzutce z prawej strony zawodnik gospodarzy strzałem głową w długi róg umieszcza piłkę w siatce

25’ mamy wielkie szczęście! Najpierw po uderzeniu z wolnego zawodnika Krośniewianki piłka ląduje na poprzeczce, a po chwili jego kolega strzela w słupek!

38’ Przybysz nie wykorzystuje prezentu obrońców, ma przed sobą tylko bramkarza i strzela z 10m prosto w niego

48’ Milanowicz nie potrafi z 3m ulokować piłki w siatce, trafia w obrońców, a dobitkę Pacia z 6m wybija bramkarz na róg

53’ Łabuza strzela z 15m tuż obok słupka

54’ Milanowicz uderza z 20m, ale wprost w bramkarza

662:0, szarża prawym skrzydłem zawodnika miejscowych, którego nie potrafi powstrzymać 3 naszych graczy, ten wbiega w pole karne i zagrywa do kolegi, który strzałem pod poprzeczkę z 10m zdobywa bramkę

723:0, piłkarz Krośniewianki wykorzystuje wielką nieporadność naszej obrony, kładzie bramkarza i z bliska wpycha piłkę do siatki

90+14:0, Sumiński broni w sytuacji sam na sam, ale jest już bezradny wobec dobitki

90+34:1, piłka trafia na 19. metrze do Łabuzy, który nie namyślając się długo uderza z pierwszej i piłka wpada przy słupku do bramki