Szymon Stypczyński

Utworzono:

19.04.2015

"Mistrzowie ostatnich minut..."
Pierwsza połowa w wykonaniu graczy LKS-u była fatalna. Szkolne błędy, zero zrozumienia, bardzo słaba gra w ofensywie, co w rezultacie dało prowadzenie gościom. Pierwsza bramka wpadła w 20 minucie, Grochowiska prowadziły 1:0. Tuż przed przerwą podwyższyli wynik na 2:0, co podłamało zawodników Szubinianki, ale również rozzłościło i zmotywowało do dalszej nieustannej walki. Po przerwie Szubinianie jakby dostali skrzydeł. Goście nie mogli wyjść za swoją połowę, oddali jeden niegroźny strzał w całej drugiej połowie gry. Na 15 minut przed końcem gola strzelił Sebastian Świder, po podaniu Łukasza Andziaka. LKS uwierzył w zwycięstwo i pięć minut przed końcem doprowadził do remisu po bramce Jakuba Donarskiego i asyście Patryka Frąckowiaka. Ten drugi już w ostatniej minucie spotkania huknął po ziemi, piłka odbiła się od łupka i zatrzepotała w siatce rywali. Szubinianka wygrała to spotkanie 3:2, będąc o wiele lepszy zespołem w całym meczu. Zawodnikiem meczu został wybrany Patryk Frąckowiak (głosowali zawodnicy Szubinianki).