Autor:

Jajko

Utworzono:

08.04.2015

Początek meczu to głównie walka w środku pola. Korona w sytuacjach podbramkowych przeważała, jednak to drużyna z Dębna trafiła w poprzeczkę. Pierwsza połowa zakończyła się bez większych emocji. Drugą połowę mocno otworzyli gospodarze, którzy po ładnych akcjach niestety nie mogli znaleźć drogi do bramki.Gra zaczynała się coraz bardziej zaostrzać przez co sędzia musiał uspokoić grę kilkoma żółtymi kartkami. W 55 minucie po potężnym strzale z 30 metrów Marcin Niedbała trafia w poprzeczkę. Była to najgroźniejsza sytuacja gospodarzy. W 63 min po dośrodkowaniu piłki z rzutu rożnego w zamieszaniu w polu karnym największym sprytem wykazał się kapitan Marin Niedbała, który strzela gola na 1:0. Niestety 5 min później goście mieli podobną sytuacje, którą również wykorzystali. Mecz po ostrej i zaciętej walce zakończył się remisem 1:1.