Autor:

Adrian Mały

Utworzono:

31.03.2015

Mecz pomiędzy Brenewia Wijewo a Korona Piaski zakończył się wynikiem 3:1 dla naszej drużyny. Brenewia ustaliła wynik spotkania już w pierwszej połowie. Bramki strzelił Stasiu Zalisz, po 2 asystach Kamila Kurpisza i jednej Macieja Ratajczaka. Należy dodać że dorobek strzelecki naszych piłkarzy mógł być jeszcze okazalszy, ale nie wykorzystali oni kilku dogodnych sytuacji. Druga połowa spotkania nie była już taka dobra w wykonaniu Brenewii - wkradło się sporo błędów w nasza grę,  przez co przyjezdnym udało się zdobyć honorowa bramkę w 62 minucie. Liczą się jednak zdobyte 3 punkty i optymizmem napawa dobra gra w pierwszej połowie. Dziękujemy za przybycie na spotkanie, mimo fatalnej pogody wszystkim kibicom. Informujemy również ze zmienił się termin zaległego meczu wyjazdowego do Śmigla, na najbliższą sobotę - nie posiadamy jednak jeszcze informacji o godzinie rozpoczęcia tego spotkania.