Pogoń Śmigiel Gospodarze

Marcin Jagodziński Trener

Orla JM

28.03.2015

Mecz od samego początku układał się po myśli zawodników z Jutrosina. W pierwszej połowie Orla przeważała pod względem utrzymania piłki. 17 minuta rzut wolny dla biało-niebieskich do piłki podchodzi ''chlebo'' uderza celnie lecz zbyt słabo by pokonać golkipera rywali. 29 minuta Miłosz Misiek ''zatańczył w polu karnym z rywalimi jednak nie zdołał strzelić bramy. Aż w końcu nadeszła ta upragniona chwila, corner dla gości Misek głową zagrywa do Jórdeczki a ten potężna bombą pakuje piłkędo bramki. W drugiej połowie było więcej zamieszania w środku boiska. Dobrze spisywała sie formacja defensywna dlatego rywale nie byli w stanie zagrozić bramce strzeżonej przez ''kowala''.55 minuta w pole karne wpada jak szpok na czereśnie Bartek Łęcki rywal jest bezradny i fauluje szpoka a sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Jórdeczka i bardzo ale to bardzo pewnym strzałem w prawy górny róg pokonuje bramkarza. W 67 minucie doskonałą sytuacje na zdobycie bramki miał ''waliza'' jednak strzał był zbyt niecelny. 70 minucie do głosu doszli gospodarze , zawodnik Pogoni wrzucił piłke w pole karne lecz żaden z jego kolegów nie zdołał oddać strzału. W 76 minucie kolejny rzut wolny dla Orli do piłki podchodzi kapitan zespołu z Jutrosina Michał Chlebowski i celnym strzałem ładuje piłkędo bramkiustalając wynik spotkania na 0-3. W meczu nie mogli wystąpić kapitan Jerzy Lorek i bramkarz Dawid Sobieraj, którzy z konieczności udali się do Borku Wlkp. z drużynąseniorów.