Autor:

Adrian Mały

Utworzono:

19.04.2015

Niedzielne spotkanie Brenewii Wijewo z Heliosem Bucz, przynosi nam kolejne zwycięstwo naszej drużyny. Konsekwentna gra w defensywie i dobra skuteczność daje nam wynik 5:0. Na pierwsza bramkę musieliśmy jednak poczekać aż do 31 minuty, gdy piłka po strzale Przemka Zielnicy odbijając się od słupka wpada do bramki Heliosa. Asystą popisał się Filip Kasperski. Po kilku minutach Stasiu Zalisz zadaje kolejny cios rywalom, wykorzystując podanie Kamila Kurpisza. Mamy 2:0 i takim wynikiem kończy się pierwsza połowa spotkania. W drugiej części nasz zespół dalej kontroluje przebieg spotkania, czego uwieńczeniem są kolejne bramki, Kamila Kurpisza w 52' po asyście Mikołaja Zygmanowskiego. W 55' swoja drugą bramkę w meczu strzela Zalisz. Dobrym zagraniem obsłużył go Kacper Cichowski. Posiadając wynik 4:0 Brenewia nie poprzestaje atakować i wywalcza rzut karny po zagraniu ręką zawodnika z Bucza. Jedenastkę minute przed końcem spotkania pewnie wykorzystuje Mikołaj Zygmanowski. Wynik meczu nie ulega już zmianie, mamy 5:0 i Brenewia pewnie dąży dalej w swoim zwycięskim marszu - oby jak najdłużej.

Dziękujemy kibicom za liczne przybycie. Zapraszamy do obejrzenia galerii z meczu.