Orla Jutrosin Gospodarze

Marcin Jagodziński Trener

Orla JM

20.04.2015

Juniorzy młodsi Jutrosińskiej Orli znów górują . W pierwszej połowie obie drużyny stwarzały sobie sytuacje podbramkowe. Gra toczyła sie większośći w srodkowej strefie boiska , obie druzyny próbowały udowodnić wyższość nad swoim rywalem. W 30min Miłosz Misiek nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Jak to mówią ,, niewykorzystane sytuacje sie mszczą" i wtedy do głosu dochodzą goście , oddają dwa mocne strzały na bramke aleeee swietnymi interwencjami popsiuje sie Sobieraj. Warto zaznaczyć że Jerzy Lorek walczył z przeciwnikiem niczym żołnierz na wojnie. Druga połowa była bardzo podobna do pierwszej czyli każda druzyna stwarzała sobie sytuacje lecz tylko Orla zdołała dwukrotnie pokonać bramkarza. W 65min Jakub Popielas będąc w polu karnym wyłorzył piłke Karolowi Knopowi a ten bez problemu umieścił piłe w bramce. Następnie Dawid Sobieraj wybił mocno piłke do przodu ta przeleciała nad stoperami a Sebastian Jórdeczka wykorzystał błąd obronców i strzelił bramke która ustaliła wynika na 2:0. Na szczególną pochwałęzasługujecała formacja defensywnaOrli, którarozegrałaznakomite zawody.

Podziękowania:

Dla naszej niezawodnej Pani Fotograf: Roksanie Ziółkowskiej :)

Dla naszych kibiców,którzy pojawili się na stadionie aby nas wesprzeć ;)