Autor:

Adrian Mały

Utworzono:

10.05.2015

Dnia 09.04  zespół Brenewii udał się, na mecz wyjazdowy do Wolsztyna z miejscowym MUKSEM. Nasz przeciwnik zawsze był nie wygodnym rywalem, na nasze szczęście tym razem zagrali o wiele słabiej, niż w ostatnich konfrontacjach z nami. Od poczatku spotkania zarysowała się duża przewaga naszego zespołu, mimo trzech bardzo dogodnych sytuacji, do 31 minuty było 0:0. W 31'  po bardzo ładniej akcji zespołowej Stasiu Zalisz dobrze obrócił się z przeciwnikiem i oddał strzał za pola karnego, który tym razem bramkarz nie zdołał obronić, mamy 1:0 dla BRENEWI. Dwie minuty później Kurpisz marnuje kolejna dogodna sytuacje, piłkę zagrywał Kacper Cichowski, który rozgrywał bardzo dobre zawody. W końcówce nasz zespół wychodzi z kontrą 3 na 2 niestety brak dobrej komunikacji zawodników i kolejna dobrze zapowiadająca się akcja zmarnowana. Po przerwie bardzo szybko zdobywamy druga bramkę, zagranie Zielnicy z zimna krwią wykorzystuje Kamil Kurpisz, mamy 2:0. Mimo kolejnych dogodnych sytuacji Zalisza, Sibińskiego, Cichowskiego wynik nie uległ już zmianie.

Nasz zespół pierwszą rundę kończy z kompletem zwycięstw BRAWO, oby druga runda była podobna, a awans bedzie nasz.