Autor:

Adrian Mały

Utworzono:

25.05.2015

Brenewia Wijewo pokonuje na własnym stadionie, drużynę Orli Jutrosin 4:0 i pewnie zbliża się po zapewnienie sobie pierwszego miejsca w Grupie Mistrzowskiej Juniorów Młodszych. Pierwsza część spotkania kończy się wynikiem 1:0. Bramkę w 28 minucie, po zagraniu Jakuba Szmyta strzela Stasiu Zalisz. Zespół z Wijewa posiadał jeszcze kilka okazji aby zdobyć kolejne bramki jednak zabrakło skuteczności. Druga połowa przynosi nam kolejne trzy bramki dla Brenewii, dwukrotnie bramkarza z Jutrosina pokonuje Kamil Kurpisz ( w 50 minucie po asyście Stasia Zalisza i w 70' po zagraniu Filipa Foskowicza). Wynik meczu ustala Stasiu Zalisz w końcówce meczu, po ofensywnej akcji Mikołaja Zygmanowskiego. Cieszy kolejne pewne zwycięstwo z wymagającym rywalem, jak również czyste konto naszych bramkarzy - w 61' pewnie broniącego Mikołaja Banaszaka zmienił Mateusz Lewandowski. Również pozostali zawodnicy rezerwowi dostali okazje do pokazania się w tym mecz. Dziękujemy kibicom za liczne przybicie na mecz.