Brenewia Wijewo Gospodarze
Obra 1912 Kościan Goście

Adrian Mały

08.06.2015

Początek meczu lepiej rozpoczęła Brenewia, goście natomiast widząc złe warunki atmosferyczne ( padajacy deszcz) próbowali strzałów z dystansu. Wynik meczu w 19 minucie otwiera Stasiu Zalisz, po zagraniu Kamila Kurpisza. Na kolejne bramki w wykonaniu naszego zespołu musimy czekać do końcówki pierwszej części spotkania. Brenewia w niespełna 5 minut strzela trzy kolejne bramki. Dwukrotnie na listę strzelców wpisuje się Stasiu Zalisz, kompletując tym samym hat-tricka. Przy bramce w 35 minucie dobra wrzutka popisuje się Jakub Szmyt, a w 38 asystuje Kacper Cichowski. " Ostre strzelanie" w wykonaniu Brenewii kończy Kamil Kurpisz po indywidualnej akcji w 40 minucie. Na drugą część spotkania nasi zawodnicy wychodzą bez odpowiedniej mobilizacji, czego konsekwencją jest strata bramki w 41 minucie. Wynik już nie ulega zmianie, mimo kilku dogodnych sytuacji naszego zespołu. Warto dodać ze przy korzystnym wyniku, szanse gry dostali zawodnicy rezerwowi jak również była możliwość wypróbowania różnych wariantów z ustawieniem zespołu. Mecz kończy się zwycięstwem 4:1 które gwarantuje pierwsze miejsce w tabeli na koniec sezonu.