Autor:

Jacinto Paulo

Utworzono:

15.08.2014

Przeciwnik w 1 połowie strzelił 2 gole po karnym i 1 gol po głupim błędzie i stracie pod swoją bramką. Druga połowa to 1 gol z pola, następnie długo utrzymywany wynik 0:4. OK. 10 min przed końcem z ładnego wolnego pada bramka na 0:5, w 89 min na 0:6, a w 92 z kolejnego pięknego wolnego i strzału w okienko na 0:7.

Drużyna Aramixu zdominowała naszą drużynę. My natomiast ograniczaliśmy się do wybijania piłek. Można powiedzieć przestraszyliśmy się trochę przeciwnika i zamiast grać piłką oddawaliśmy inicjatywę.  W 1szym składzie wystąpiło 5 nowych zawodników, a następnie z ławki weszło 2 nowych.

Gratulujemy zwycięstwa drużynie z Niebylca i życzymy powodzenia w Pucharze Polski i w A klasie (przypomnijmy, że nasz przeciwnik to 3 drużyna zeszłego sezonu).