KP Krążkowy Gospodarze

Krążkowy
Widzów: Sędziowie: Mateusz Szczepański

KP Krążkowy
Adam Olbrych Awantura z sędzią.

Rafał Nikodem Trener
Włodzimierz Barczak Kierownik drużyny

Wojciech Błaszków

09.09.2014

Skład - P.Stasik (B) , P.Janus, A.Olbrych (C) , A,Leśniak, K.Kempa, P.Leśniak,M.Gierak,D.Kowalek,P.Olbrych ,D.Stachura, D,Wojtasik

Początek spotkania spokojny w wykonaniu Krążkowian, zaś goście napierali by zdobyć szybko pierwszą bramkę, niestety nie trzeba było długo czekać by gospodarze ją stracili po brutalnym faulu naszego środkowego obrońcy sędzia nie miał innego wyjścia tylko wskazać na "wapno". Dalsza część spotkania przebiegała minimalnie pod dyktando przyjezdnych i pod koniec pierwszej części spotkania przyniosło to efekt w postaci drugiej bramki dla gości. Druga połowa wyrównana z małym przełamaniem na gospodarzy bo to oni byli pewniejsi w obronie a także widoczna była przewaga w środku pola. Jeśli opisać cały mecz w skrócie to na pewno bardzo dużo walki w środkowej części boiska, i wyrównane szanse z okazjami pod bramką. Na pewno kibice naszej drużny nie byli zawiedzeni bo w tym meczu, piłkarze pokazali, że potrafią sprostać nawet czołówce tabeli.