Utworzono:

22.09.2014

Skład: P.Stasik (GK), D.Hoja, P.Janus, A,Leśniak, P. Olbrych, K. Wielgoś, D.Stachura, C.Śródecki, M. Labryszewski , Adam Olbrych (C), D.Wojtasik

Bramki dla naszego zespołu strzelali : D.Hoja, D.Stachura, C.Śródecki

Po srogiej przegranej z Hanulinem, Krążkowianie wybiegli na spotkanie zmobilizowani i nabuzowani energią. Początek spotkania i niestety po strzale z ok. 30 metrów piłka wpada za kołnierz naszego bramkarza i gospodarze otwierają wynik spotkania. Dalsza część pierwszej połowy to walka w środku pola z małą przewagą gości, po dobrych momentach gry, gospodarze wrzucają długą piłkę na swojego napastnika, lecz był tam nasz obrońca A.Leśniak i niestety musiał ratować się faulem, sędzia nie miał innej możliwości niż zagwizdać i pokazać na wapno , 2:0. Od tej pory istniała tylko jedna drużyna byli to przyjezdni którzy rozjuszeni straconymi bramkami, zaczęli atakować z większym polotem, już kilka minut po straconej bramce, ładnym dośrodkowaniem popisał się D. Hoja, lecz naszemu napastnikowi brakło "nogi" by dosięgnąć ją. Po brutalnym faulu bez piłki na naszym skrzydłowym sędzia zagwizdał przewinienie, do piłki podszedł D.Wojtasik który chwile później po dobrym dośrodkowaniu mógł się cieszyć razem z kolegami ze strzelonej bramki którą ukuł D.Hoja. Do końca pierwszej połowy zostało 10 minut i tyle wystarczyło przyjezdnym by strzelić bramkę i wyrównać wynik, Adam Olbrych uruchomił naszego napastnika ładnym podaniem długim za obrońców, ten zaś przyjął piłkę i bez chwili zawahania huknął w stronę bramki, bramkarz gospodarzy sparował strzał na 11 metr a tam już czekał C.Śródecki który pewnym strzałem pokonał bramkarza 2:2. Druga połowa zaczęła się spokojnie jedni i drudzy próbowali wstrzelić się bramkę lecz nie szło to zbyt dobrze, niestety na naszą niekorzyść to gospodarze szybciej wyregulowali celowniki i po zamieszaniu pod bramką gospodarze znów wyszli na prowadzenie. Długo jednak nie trwało by Krążkowianie dogonili rywala w bramkach, chwilę później swój rajd z piłką wykonał D.Stachura i pewnym strzałem pokonał bramkarza gości.

Niestety KP Krążkowy po bardzo dobrym meczu mogą czuć niedosyt bo ewidentnie remis a nawet wygrana w tym meczu był na wyciągnięcie ręki.