Znicz Obra Gospodarze

Damian Walkowiak Trener

Adrian Mały

31.08.2014

W sobotę 30 września, drużyna Juniorów Młodszy Brenewii Wijewo udała się do Obry, na swój pierwszy mecz w rundzie jesiennej. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 2:1. Bramki strzeli Stasiu Zalisz i Kamil Kurpisz z rzutu karnego. Wygrana cieszy tym bardziej, że w naszym zespole brakowało kilku podstawowych zawodników.  Cały czas trawa także przebudowa drużyny po odejściu kilku chłopaków do drużyny seniorów ( inna kategoria wiekowa), jak również przyjściu młodszych zawodników z Trampkarzy. 3 pkt. zatem napawają optymizmem przed kolejnymi spotkaniami i zapowiadają walkę o awans do grupy mistrzowskiej. Czeka nas jednak na pewno jeszcze wiele pracy i wysiłku żeby powtórzyć ubiegłoroczny sukces. Za tydzień zapraszamy na pierwsze spotkanie przed własna publicznością. Nasza drużyna podejmować będzie Grom Wolsztyn. Jak inne spotkania tych drużyn pokazały, mecze pomiędzy Brenewią, a Gromem, zawsze stał na dobrym poziomie i dla każdego kibica będzie to dobra okazja zobaczyć dawkę dobrego futbolu w wykonaniu młodych zawodników. Jeszcze raz zapraszam, niedziela ( 7 września). godzina 13.