Autor:

Adrian Mały

Utworzono:

08.09.2014

Niedzielny mecz Brenewii Wijewo, z Gromem Wolsztyn zapowiadał się na pełne emocji i sytuacji bramkowych spotkanie. Takim też był, a pamiętając potyczki obu ekip z poprzedniego sezonu, wiadome było ze liczy się tylko zwycięstwo. Tym razem w  konfrontacji lepsi okazali się zawodnicy Brenewii, którzy odnieśli zwycięstwo 2:0. Należy wspomnieć że nasi zawodnicy mieli szanse na bardziej okazały wynik, jednak kilkakrotnie nie wykorzystali 100% sytuacji. Kulminacyjnym momentem tego spotkania był zapewne faul na Stasiu Zaliszu bramkarza Gromu, za co otrzymał czerwoną kartkę, a sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę wykorzystał Mikołaj Zygmanowski. Pierwsza połowa kończy się rezultatem 1:0 dla naszej ekipy. W końcówce drugiej połowy nasza drużyna podwyższa wynik za sprawą Kacpra Cichowskiego ( asysta Macieja Ratajczaka). Wynik nie ulega zmianie, a dzięki zwycięstwu nasza drużyna jako jedyna posiada komplet punktów. Już w najbliższa sobotę, czekają nas kolejne emocje, Brenewia Wijewo uda się do drugiej drużyny z Wolsztyna, tym razem naszym rywalem będzie MUKS, który zremisował z Kębłowem i pokonał Znicz Obra.