MUKS Wolsztyn Gospodarze
Brenewia Wijewo Goście

Adrian Mały

15.09.2014

W ramach trzeciej kolejki Grupy III Juniorów Młodszych, drużyna Brenewii Wijewo udała się do Wolsztyna gdzie zmierzyła się z MUKSem. Po ostatnim, zwycięstwie, nad inną drużyną z Wolsztyna - Gromem, zawodnicy pełni optymizmu przystąpili do tego spotkania. W pierwszej połowie, nasza drużyna wychodzi na prowadzenie w 20'. Po zagraniu piłki ręką w polu karnym, sędzia dyktuje jedenastkę, którą na gola zamienia Mikołaj Zygmanowski. Wynik do przerwy nie ulega zmianie. W 63' wynik podwyższa Stasiu Zalisz, po rozpoczęciu gry przez Mikołaja Banaszaka. Kilka minut później kontaktowego gola udaje się strzelić drużynie z Wolsztyna, co powoduje nerwową grę w szeregach obu ekip do końcowego gwizdka. Należy również wspomnieć o tym że w ostatnich minutach z boiska za 2 żółte kartki został usunięty Mikołaj Banaszak. Wynik jednak nie uległ już zmianie i Brenewia po 3 kolejkach dalej jest niepokonana :)