Autor:

Adrian Mały

Utworzono:

23.09.2014

W ramach IV kolejki ligi Juniorów Młodszych, Brenewia Wijewo podejmowała drużynę Dębu Kębłowo. Mecz rozgrywany w niedziele, zakończył się wynikiem 2:2. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1:0. W 30' spotkania, w polu karnym faulowany jest Stasiu Zalisz, sędzie dyktuje jedenastke, a okazje na bramkę wykorzystuje Mikołaj Zygmanowski. Drugą połowę meczu lepiej rozpoczynają przyjezdni, którzy w 50 minucie wyrównują. Brenewii udaje się jednak wyjść ponownie na prowadzenie, za sprawa Stasia Zalisza, który strzela bramkę po zagraniu Kamila Kurpisza. Niestety w ostatnich minutach spotkania, nasza drużyna traci prowadzenie. Zawodnik z Kębłowa popisuje się precyzyjnym strzałem za pola karnego. Mecz kończy się rezultatem 2:2.