Autor:

Adrian Mały

Utworzono:

29.09.2014

Brenewia Wijewo na półmetku rozgrywek Juniorów Młodszych udała się do Kopanicy. Mecz rozgrywany w niedziele o godz. 11, zakończył się zwycięstwem 6:1 naszej drużyny. Początek spotkania to ataki naszej drużyny. Po jednym z nich w polu karnym faulowany zostaje Stasiu Zalisz, a na bramkę zamienia go Mikołaj Zygmanowski. Jest to już czwarta bramka, strzelona z rzutu karnego w tym sezonie przez Mikołaja - póki co ma 100% skuteczność. Prowadzenie naszej drużyny nie trwa jednak długo. W 13 minucie po zamieszaniu w polu karym naszej drużyny zawodnik Karpika, umieszcza piłkę w bramce strzeżonej przez Mateusza Lewandowskiego. Akcja ta kończy się również kontuzja Dawida Gądy, a w jego miejsce na boisku pojawia się Filip Kasperski. Mimo szybkiego wyrównania drużyny z Kopanicy, kolejne bramki strzela tylko Brenewia. W 20 minucie, dogranie ze skrzydła Mikołaja Sibińskiego wykorzystuje Stasiu Zalisz. Nasz napastnik jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwsza połowę, strzela kolejnego gola. W 37' Stasiu wykorzystuje podanie od Filipa Kasperskiego i pokonuje bramkarza rywali. Pierwsza odsłona meczu kończy się wynikiem 3:1. Po przerwie, na boisku pojawia się Mikołaj Banaszak za Mateusza Lewandowskiego, a w 55 minucie w miejsce Grzegorza Lewandowskiego pojawia się Szymon Kowalaszek. W tym spotkaniu rozstrzelał nam się Stasiu Zalisz, który w 60 minucie po prostopadłym podaniu od Filipa Foksowicza strzela swoja 3 bramkę. W 75' mamy już 5:1, asystę zalicza Kamil Kurpisz, a gola strzela Kacper Cichowski. Strzelec piątej bramki, popisuje się również asystą w ostatnich minutach meczu. A gola ponownie strzela Stasiu Zalisz. Mecz kończy się wynikiem 6:1 dla Brenewii. W 73' na boisku pojawił się jeszcze Filip Wojciech za Filipa Kasperskiego.