Autor:

Adrian Mały

Utworzono:

06.10.2014

Nadszedł czas na rundę rewanżową Ligi Juniorów Młodszych. Mecz pomiędzy Brenewią Wijewo, a Zniczem Obra, który pierwotnie miał odbyć się w niedziele, został przełożony na sobotę. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 12.00. Pierwsza połowa kończy się skromnym prowadzeniem Brenewii 1:0. Bramkę strzela w 33 minucie Stasiu Zalisz. Wykorzystuje on zagranie Mikołaja Sibińskiego z rzutu rożnego. Na kolejne bramki musimy poczekać do ostatnich minut spotkania. Dwie bramki do swojego rezultatu strzeleckiego dokłada Stasiu Zalisz, kompletując tym samym hat-tricka. Asystami popisują się kolejno Kamil Kurpisz w 74' i Grzesiu Lewandowski w 78'. W doliczonym czasie gry drużynie z Obry udaje się strzelić honorowego gola.