SPARING PAMAF 2004-2005

W dniu 27.01 zawodnicy z rocznika 2006 grupy popołudniowej rozegrali towarzyskie spotkanie ze starszymi kolegami z PAMAFu Kielce 2004-2005.

Skład : Sadlik Miłosz , Kolus Kacper , Skrzyniarz Igor , Januszek Szymon , Zembrzowski Oleg , Bilski Jan , Stępień Dominik , Biernacki Maciej , Krasowski Maciej , Gąsiorowski Marcel , Kijewicz Bartosz , Miranda Malcolm , Śliwiński Bartłomiej , Karyś Raul , Durlik Kacper

KKP KORONA KIELCE – PAMAF KIELCE 6:4 ( 2:0, 0:0 , 1:2, 2:2, 1:0 , 0:0 )

Kolus -2 , Januszek , Kijewicz , Bilski , Samobój

Trener Piotr Dutkiewicz – Jestem zadowolony z postawy całego zespołu . Chłopcy zagrali ze starszymi kolegami jak równy z równym. To był dobry mecz dużo walki i zaangażowania. Zawodnicy pokazali kilka składnych akcji i dobrą grę w obronie. Najlepszym zawodnikiem meczu został bramkarz Miłosz Sadlik kilka naprawdę kapitalnych interwencji .