Turniej JUVENTA CUP

Zawodnicy z grupy popołudniowej i klasy sportowej wzięli udział w Turnieju ,, Juventa CUP" o Puchar Prezesa Firmy KROBEL. Chłopcy zajęli III miejsce. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Słowak

WYNIKI:
KKP KORONA - Juventa Starachowice II 1:0
Kowalczyk

KKP KORONA - AP Końskie 2:2
Gawecki, Słowak

KKP KORONA - Granat Skarżysko 2:0
Kijewicz , Samobój

KKP KORONA - Świt Ćmielów 7:0
Łukowski -3 , Mazur-2 , Kijewicz , Kowalczyk

Polfinał:
KKP KORONA- KSZO OSTROWIEC 0:2

Mecz o III miejsce:
KKP KORONA - AP Końskie 3:0
Mazur, Kijewicz , Słowak

KKP Korona Kielce :
Sadlik Miłosz, Zembrzowski Oleg, Kijewicz Bartosz, Biernacki Maciej , Skrzyniarz Igor, Kolus Kacper , Slowak Maciej, Łukawski Marcel , Kowalczyk Grzegorz, Rak Karol, Mazur Alan

Trener Piotr Dutkiewicz: Chłopcy zagrali dobry turniej stwarzaliśmy sobie sporo sytuacji w każdym meczu , ale czasem zawodziła skuteczność i popełnialiśmy proste błędy w obronie. Zawodnicy wyszli z grupy na pierwszym miejscu. Półfinałowy mecz zagraliśmy z Kszo Ostrowcem ,gdzie popełniliśmy proste błędy i marnowaliśmy sytuację pod bramką. Przeciwnik to wykorzystał i wygrał spotkanie . Zostało nam mecz o trzecie miejsce z AP KOŃSKIE . Chłopcy głodni pokazania że remis w meczu grupowy to tylko przypadek zagrali bardzo dobry mecz nie pozwalając przeciwnikowi na wiem.