Wyniki Turnieju Finałowego o Puchar Prezesa ŚZPN

Wyniki Turnieju Finałowego  o Puchar Prezesa ŚZPN

W dniu 10.03 chłopcy zajęli II i III miejsce w Finałowym Turniej o Puchar Prezesa ŚZPN. Do samego końca toczyła się walka o zwycięstwo w turnieju. W ostatnim meczu grupa popołudniowa musiała wygrać żeby zająć pierwsze miejsce w turnieju , ostatecznie padł remis i to Korona IV cieszyła się ze zwycięstwa w całym turnieju .

Korona I ( Klasa Sportowa) - Starzyk Maks , Foks Piotr , Kruk Mateusz , Staszewski Filip , Kołodziej Maciej , Blicharski Jakub , Kawalec Dominik , Sadowski Patryk , Ciosk Bartosz

Korona II ( Gr. Popołudniowa ) - Sadlik Miłosz , Skrzyniarz Igor , Kolus Kacper , Gawęcki Sergiusz , Bliski Jan , Kijewicz Bartosz , Krasowski Maciej , Durlik Kacper , Siwiec Anthony

WYNIKI:

Korona I - Piast Chęciny 1:0
Sadowski
Korona II - Busko Zdrój 4:0
Kolus , Gawęcki , Bilski , Durlik
Korona I - Korona II 1:0
Kawalec
Korona I - Korona 2007 IV 0:1
Korona II - Korona 2007 III 2:1
Gawęcki , Durlik
Korona I - Korona 2007 III 1:0
Korona II - Piast Chęciny 8:0
Bilski -2 , Siwiec -2 , Krasowski-2, Durlik , Gawęcki
Korona I - Busko Zdrój 0:0
Korona II - Korona 2007 IV 1:1

Bilski

Trener Piotr Dutkiewicz: Jestem bardzo zadowolony z gry zawodników z grupy popołudniowej pokazali że potrafią grać w piłkę i byli skuteczni pod bramką przeciwnika. Był to dobry turniej w ich wykonaniu i walczyli w ostatnim meczu o zwycięstwo w turnieju. Gra w tym meczu była wyrównana , ale to my mieliśmy więcej sytuacji do strzelenia bramki. Przeciwnik dobrze się bronił pod własną bramką i rozbijał nasze ataki. Ostatecznie padł remis.